Koło

Jak długo trwa klasyczny mecz PUBG?

Typowy mecz drużyny tpp erangel classic trwa 30-32 minuty. Podczas gdy strefa końcowa może zająć 34-35 minut.

Jak długo trwa mecz w PUBG?

PUBG Mobile oferuje rozgrywkę podobną do oryginalnej gry PlayerUnknown’s Battlegrounds. Gracze skaczą na spadochronach na odległą wyspę i walczą o pozostanie ostatnim żyjącym graczem, rywalizując samotnie lub w zespołach dwu- lub czteroosobowych, w zależności od trybu gry wybranego przed meczem. Każdy mecz trwa około 30 minut.

Czym jest klasyczny mecz w PUBG?

Tryb klasyczny to pierwszy i najczęściej grany tryb gry w PUBG Mobile. Można grać solo, w duecie i w drużynie.

Jak długo trwa mecz Sanhok?

Z drugiej strony średni mecz w Sanhok trwa tylko około 18 do 23 minut, co oznacza krótszy czas przeżycia, a co za tym idzie mniej punktów rankingowych. Tak więc, dla celów awansu rangi, Erangel jest bezpieczniejszym wyborem.

Jak długo trwa PUBG TDM?

Drużyna z największą liczbą zabójstw w ciągu 10 minut lub pierwsza, która osiągnie 40 zabójstw, wygrywa rundę, przy czym 2 rundy wygrywają, zapewniając zwycięstwo w meczu.